Tüm Ürünlerde Kaçırılmayacak İndirim Fırsatları !
Tüm Ürünlerde Kaçırılmayacak İndirim Fırsatları !

Değerli takipçilerimiz.

E Ticaret hayatımıza Mardin/Midyat ilçesinde başladı Burada telkari sanatının bütün inceliklerini öğrendikten sonra  kazaziye sanatına merak saldık. Bunun içinde Trabzon'da atölye kurmaya kadar verdik. Yurt dışındaki misafirlerimiz içinde  İstanbul’da e ticaret ofisimizi kurduk. Siz değerli takipçilerimizin ürünlerimize daha ulaşması açısından Mardin-Midyat Trabzon-Ortahisar İstanbul-Sultanahmet olmak üzere 3 ayrı noktadan bizi ziyaret edebilir ürünlerimizi seçerek satın alabilirsiniz.

 E ticaret sayfamızda  daha çok el sanatı kaybolmaya yüz tutmuş sanat değeri olan ürünleri sunmayı tercih ettik . Bunun yanında trend gümüş aksesuar ürünlerinden online satış olarak siz değerli dostlarımızın beğenisine sunduk.

2000 yıllarının başında gümüşe hobi olarak başladığımız bu sektörde şimdilerde bir meslek olarak yapmaya devam ediyoruz.

Büyüyen teknoloji ile bizde e ticaret olarak satış ve pazarlamanın maliyetleri düşürmek adına sadece ofis üzerinden ürün gönderimini gerçekleştirdik.

Küçük çaplı 6 tane üretim atölyemiz ile siz değerli e ticaret tutkunu online müşteri kitlemize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder keyifli alışveriş yapmanız dileğiyle. Sağlık ve esenlikle kalın,E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.